Zaruskiego 2

Apartamenty Zaruskiego 2

Dwa nowocześnie urządzone apartamenty tuż przy promenadzie nadmorskiej, z której można co wieczór podziwiać spektakularne zachody słońca. Do zejścia na plażę ok 70 m.

Apartamenty znajdują się na I piętrze.

Apartament 5 przeznaczony jest dla maksymalnie 3 osób. Składa się z jadalni, sypialni z oddzielną łazienką. Jadalnia to jasne,przyjemne wnętrze z pełni wyposażoną kuchnią, jest tam lodówka, kuchenka mikrofalowa, płyta indukcyjna, zestawy garnków, patelni oraz sztućców. Przygotowany w części kuchennej posiłek można spożyć przy wygodnym stole. Sypialnia to wygodne łóżko małżeńskie, rozkładana sofa do wypoczynku i spania oraz miejsce do pracy.

Apartament 5A składa się z jednego pokoju z oddzielną łazienką. W pokoju mieści się wygodna sofa, którą na noc w sprawny sposób zmienia się w wygodne podwójne łóżko. Jest również w pełni wyposażona kuchnia, sprawiając, że przestrzeń ta jest idealnym rozwiązaniem dla pary lub samotnego podróżnika szukającego wygodnego zakwaterowania. W tym małym, ale dobrze rozplanowanym pokoju znalazło się również miejsce na stół jadalny dla dwóch osób oraz rozkładany stolik do pracy.

Zarezerwuj apartament w tej lokalizacji

rezerwacja